Deň narcisov
Už po tridsiaty krát v apríli zaplavili ulice narcisy. Nie len tie, ktoré rastú v záhradkách a popri chodníkoch a cestách, ale aj tie, na vetrovkách, kabátoch a tričkách ľudí. Zbierka na podporu Ligy proti rakovine sa už dostala do povedomia mnohých z nás.
Sme veľmi radi, že dobrovoľníčky z Vajnor sa každý rok v tento deň zastavia aj v našej škole. Žiaci aj zamestnanci školy tak majú možnosť prispieť na boj so zákernou chorobou.
Ako to vyzeralo v triedach, to najlepšie „povedia“ fotografie.
Ďakujeme.