Zadajte kľúčové slovo

post

Popoludnie pre mamičky

V Čechách sa hovorí: Kto si hraje nezlobí. V utorok 12. mája to platilo pre všetkých, ktorí prišli na popoludnie pre mamičky. Telocvičňa sa premenila na priestor plný spoločenských hier. Ľudia z iHRYska ich priniesli pestrú paletu, tak si každý mohol vybrať podľa svojej chuti. A že sa to podarilo, dosvedčili smiech a výkriky nadšenia i hráčskeho sklamania.

A nesmieme zabudnúť na triedu s občerstvením, ktoré pripravili pani učiteľky pre tých, ktorým pri hre vytrávilo 😊

Milé mamičky, dúfam, že sa Vám popoludnie strávené pri hre s Vašimi deťmi páčilo, a že ste strávili v škole príjemný čas.